Логін: Пароль: Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: персональнi данi :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів


повідомлення
короткий зміст


Информер УФС (http://ufs.com.ua/)



Діловий тижневик
"КОНТРАКТИ"


№45/2008

Тема номера:
Гривня в тумані :: Як правильно скорочувати персонал :: Де ще дають кредити...


Рейтинги "ГВАРДІЯ"

"Гвардия 500"
Рейтинг самых богатых компаний Украины

Дебет-Кредит № 08 (25.2.2008)
Судова практика :: Судова практика

Вибачте, необхідна авторизація!  
   




Стаття в платному доступі для зареєстрованих користувачів. Вартість: 1


Для незареєстрованих користівачів:
отримати логін і пароль Ви зможете відправивши SMS на номер 7160 з текстом повідомлення 785936854. Використавши їх у формі нижче, Ви зможете прочитати матеріал у повному обсязі.
Вартість SMS повідомлення: одна гривня з ПДВ.
Послуга дійсна для операторів:
Київстар (DJUICE, Мобілич), МТС-Україна (JEANS, Екотел), Лайф, Білайн-Україна.
Прохання писати на адресу web_dk[@]gc.com.ua або зателефонувати за номером (032) 270-22-67, якщо виникнуть проблеми.
   
SMS-Login SMS-Password


1/3 статті 

 


Частковий перегляд: ви бачите тільки початок публікації для ознаймлення з її тематикою.


Рішення про надання землі в оренду та договір оренди є пов’язаними юридичними фактами

Оглядовий лист ВГСУ від 30.11.2007 р. №01-8/918

Позиція сільради: Сільрада звернулася до господарського суду з позовом до товариства про визнання недійсним укладеного між сторонами договору оренди земельної ділянки. Позовні вимоги мотивовані тим, що при укладенні зазначеного договору сторонами не досягнуто згоди з усіх істотних умов, які передбачені ст. 15 Закону України «Про оренду землі». Поряд з цим, сільрада посилалася на те, що рішенням районного суду від 17.11.2005 р. рішення сільради про передачу земельної ділянки товариству визнано недійсним з дня його прийняття.

Позиція товариства: Товариство, своєю чергою, подало зустрічний позов до сільської ради про визнання названого договору дійсним. Зустрічні позовні вимоги мотивовані тим, що договір відповідає вимогам Закону України «Про оренду землі» і Типовій формі договору, затвердженій постановою КМУ від 17.03.93 р. №197, що була чинною на момент укладення спірного договору. Крім того, ця категорія договорів відповідно до ч. 2 ст. 290 ГК України потребує нотаріального посвідчення, проте сільська рада ухиляється від цього.

Рішення суду. Рішеннями судів першої та апеляційної інстанції задоволено зустрічний позов, а в задоволенні

Підготувала Наталія Канарьова, «Дебет-Кредит»



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Публікація повністю:  



Рішення про надання землі в оренду та договір оренди є пов’язаними юридичними фактами
Оглядовий лист ВГСУ від 30.11.2007 р. №01-8/918
Позиція сільради: Сільрада звернулася до господарського суду з позовом до товариства про визнання недійсним укладеного між сторонами договору оренди земельної ділянки. Позовні вимоги мотивовані тим, що пр

 На початок 




0.236488