Логін: Пароль: Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: персональнi данi :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів


повідомлення
короткий зміст


Информер УФС (http://ufs.com.ua/)



Діловий тижневик
"КОНТРАКТИ"


№45/2008

Тема номера:
Гривня в тумані :: Як правильно скорочувати персонал :: Де ще дають кредити...


Рейтинги "ГВАРДІЯ"

"Гвардия 500"
Рейтинг самых богатых компаний Украины

Документи для роботи № 21 (21.5.2007)
Регуляторна політика

Вибачте, необхідна авторизація!  
   




Стаття в платному доступі для зареєстрованих користувачів. Вартість: 1


Для незареєстрованих користівачів:
отримати логін і пароль Ви зможете відправивши SMS на номер 7160 з текстом повідомлення 78571650174. Використавши їх у формі нижче, Ви зможете прочитати матеріал у повному обсязі.
Вартість SMS повідомлення: одна гривня 00 коп. з ПДВ.
Послуга дійсна для операторів:
Київстар (DJUICE, Мобілич), МТС-Україна (JEANS, Екотел), Лайф, Білайн-Україна.
Прохання писати на адресу web_dk[@]gc.com.ua або зателефонувати за номером (032) 270-22-67, якщо виникнуть проблеми.
   
SMS-Login SMS-Password


1/3 статті 

 


Частковий перегляд: ви бачите тільки початок публікації для ознаймлення з її тематикою.


Коментар. При внесенні акцій до статутного фонду не потрібно укладати окремий договір купівлі-продажу цінних паперів

Дивись документ:
Щодо надання роз’яснення

Лист ДКЦПФР від 16.3.2006 № 10/04/4194

! Юрособам

«ДК» запитав: Юрособа вносить належні їй акції АТ до статутного фонду госптовариства. Які документи необхідно надати реєстратору для переоформлення прав власності на такі акції? Чи потребує така операція укладання окремого договору купівлі-продажу цінних паперів?

ДКЦПФР відповіла: Унесення до системи реєстру змін унаслідок передачі власником акцій до статутного фонду юрособи здійснюється реєстроутримувачем на підставі таких документів:

1) передавального розпорядження від зареєстрованої особи;

2) рішення вищого органу управління та документів щодо формування статутного капіталу юрособи;

3) нотаріально засвідченої копії статуту;

4) сертифіката цінних паперів.

Крім того, при внесенні цінних паперів до статутного фонду госптовариства згідно з пунктом 7 розділу V Положення юрособі, зареєстрованій в Україні, необхідно відкрити особовий рахунок в системі реєстру, а також додатково до анкети зареєстрованої особи та документів, що є підставою для внесення змін до системи реєстру,

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Публікація повністю:  



При внесенні акцій до статутного фонду не потрібно укладати окремий договір купівлі-продажу цінних паперів
! Юрособам

«ДК» запитав: Юрособа вносить належні їй акції АТ до статутного фонду госптовариства. Які документи необхідно надати реєстратору для переоформлення прав власності на такі акції? Чи потребує така операція укладання окремого договору купі

 На початок 




0.267948