Логін: Пароль: Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: персональнi данi :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів


повідомлення
короткий зміст


Информер УФС (http://ufs.com.ua/)



Діловий тижневик
"КОНТРАКТИ"


№45/2008

Тема номера:
Гривня в тумані :: Як правильно скорочувати персонал :: Де ще дають кредити...


Рейтинги "ГВАРДІЯ"

"Гвардия 500"
Рейтинг самых богатых компаний Украины

Документи для роботи № 04 (28.1.2008)
Податкове адміністрування

Лист Держкомархів України від 11.12.2007 № 02-2037

Щодо надання підприємством документів обласному управлінню МВС, які надійшли на державне зберігання

Дивись коментар

Суттєво. Підприємство на запит обласного управління МВС повинне повідомляти, що документи за певні роки передано на державне зберігання до державного архіву області згідно з актом приймання-передавання справ.

! СПД

Відповідно до ст. 293 а Переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів, затвердженого наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 р. №41 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.09.98 р. за №576/3016, річні декларації про прибуток зберігаються 5 років.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» строк зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері, таким чином, строк зберігання декларацій в електронному вигляді становить теж 5 років.

Відповідно до підпункту 4.5.4 Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій (зі змінами), затверджених наказом Держкомархіву України від 16.03.2001 р. №16 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 08.05.2002 р. за №407/5598, у разі нестачі документів і справ відповідними структурними підрозділами установи здійснюється їх розшук. У разі негативного результату розшуку керівник установи за поданням експертної комісії (ЕК) та архіву затверджує акт про нестачу архівних справ (документів) за погодженням з експертно-перевірною комісією (далі — ЕПК) відповідного державного архіву (якщо втрачені документи Національного архівного фонду (далі — НАФ), створює комісію зі службового розслідування, призначає службове розслідування і видає наказ про притягнення до відповідальності осіб, винних у втраті документів або справ. Довідка про причини відсутності документів або справ, підписана керівником відповідного структурного підрозділу, передається до архіву установи.

У разі стихійного лиха обов’язково до зазначених документів повинні додаватися копії актів про розслідування аварій, пожеж тощо.

Якщо постраждали документи, що зберігаються в архівному підрозділі установи, складається акт про невиправні пошкодження (додаток 25), який погоджується ЕПК відповідного державного архіву.

Якщо розшук відсутніх справ безрезультатний і їх відсутність не підтверджена документально, то вони залишаються у розшуку.

Акт про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ (додаток 7), у випадках відсутності або втрати документів не складається. До зазначеного акта включаються тільки справи, строк зберігання яких закінчився.

На Ваш запит щодо надання підприємством документів обласному управлінню МВС, які надійшли на державне зберігання, повідомляємо таке.

Підприємство надсилає лист обласному управлінню МВС, що документи за зазначені роки передано на державне зберігання до державного архіву області згідно з актом приймання-передавання справ на державне зберігання із зазначенням дати і номера.

Державний архів області надає документи Національного архівного фонду відповідно до Порядку користування документами Національного архівного фонду України, що належать державі, територіальним громадам, затвердженого наказом Держкомархіву України від 24.11.2005 р. №139 і зареєстрованого в Мін’юсті України 09.12.2005 р. за №1473/11753.

Перший заступник голови Державного комітету Г. БОРЯК

версія для друкувідправити поштоюнаписати редактору


Наступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 





Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування Частковий перегляд статті (тільки початок)
Положення Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань от 26.12.2007 № 1400/14667
Регуляторна політика
Якщо потерпілий одночасно має право на забезпечення путівкою згідно із Законом №1105-XIV та іншими нормативно-правовими актами, то йому надається право вибору за однією з підстав....
Коментар ДК...

В рубриці: 


Методичні рекомендації щодо організації та проведення перевірок підтвердження отриманих від платника податків (іншої особи) відомостей стосовно відносин з контрагентами та дотримання податкового законодавства Частковий перегляд статті (тільки початок)
Наказ ДПА України от 1.10.2008 № 622
№ 46 (17.11.2008) :: Податкове адміністрування
Розглянуто питання відбору контрагентів для здійснення перевірок з підтвердження відомостей, направлення запитів на проведення цих перевірок та контролю за їх виконанням, оформлення результатів і умови їх передачі, а також питання реалізації матеріалів пе...
Коментар ДК...

Про рівень податкового навантаження за III квартал 2008 року (витяг) Частковий перегляд статті (тільки початок)
Наказ ДПА України от 3.10.2008 № 631
№ 44 (3.11.2008) :: Податкове адміністрування
ДПА України затвердила рівень мінімального податкового навантаження за ІІІ квартал 2008 року....
Коментар ДК...

0.250703