Логін: Пароль: Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: персональнi данi :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів


повідомлення
короткий зміст


Информер УФС (http://ufs.com.ua/)



Діловий тижневик
"КОНТРАКТИ"


№45/2008

Тема номера:
Гривня в тумані :: Як правильно скорочувати персонал :: Де ще дають кредити...


Рейтинги "ГВАРДІЯ"

"Гвардия 500"
Рейтинг самых богатых компаний Украины

Документи для роботи № 23 (9.6.2008)
Контролюючі органи та аудит

Щодо Рішення у справі за конституційними поданнями Верховного суду щодо відповідності Конституції (конституційності) окремих положень статті 65 розділу I, пунктів 61, 62, 63, 66 розділу II, пункту 3 розділу III Закону «Про Державний бюджет України на 2008

Дивись коментар

Повідомлення Конституційного Суду України від 29.05.2008р.

Щодо Рішення у справі за конституційними поданнями Верховного суду щодо відповідності Конституції (конституційності) окремих положень статті 65 розділу I, пунктів 61, 62, 63, 66 розділу II, пункту 3 розділу III Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2007 року №107-VI і 101 народного депутата щодо відповідності Конституції (конституційності) положень статті 67 розділу I, пунктів 1 — 4, 6 — 22, 24 — 100 розділу II Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»

Суттєво. Визнано такими, що не відповідають Конституції, положення ст. 67 розділу I, п. 2 — 4, 6 — 8, 10 — 18, пп. 7 п. 19, п. 20 — 22, 24 — 34, пп. 1 — 6, 8 — 12 п. 35, п. 36 — 100 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» та п. 3 розділу III «Прикінцеві положення» Закону про Держбюджет-2008.

! Усім СПД

27 травня Конституційний Суд оприлюднив прийняте 22 травня цього року Рішення у справі за конституційними поданнями Верховного суду щодо відповідності Конституції (конституційності) окремих положень статті 65 розділу I, пунктів 61, 62, 63, 66 розділу II, пункту 3 розділу III Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2007 року №107-VI і 101 народного депутата щодо відповідності Конституції (конституційності) положень статті 67 розділу I, пунктів 1 — 4, 6 — 22, 24 — 100 розділу II Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Дослідивши матеріали справи та керуючись статтями 147, 150, 152, 153 Конституції, статтями 45, 51, 61, 63, 65, 73, 74 Закону «Про Конституційний Суд України», §51 Регламенту Конституційного Суду, Конституційний Суд вирішив:

1. Визнати такими, що відповідають Конституції (є конституційними), положення підпунктів 1 — 6 пункту 19 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2007 року №107-VI.

2. Визнати такими, що не відповідають Конституції (є неконституційними), положення статті 67 розділу I, пунктів 2 — 4, 6 — 8, 10 — 18, підпункту 7 пункту 19, пунктів 20 — 22, 24 — 34, підпунктів 1 — 6, 8 — 12 пункту 35, пунктів 36 — 100 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» та пункту 3 розділу III «Прикінцеві положення» Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

3. Припинити конституційне провадження за конституційним поданням Верховного суду щодо відповідності Конституції (конституційності) статті 65 розділу I Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» на підставі пункту 2 статті 45 Закону «Про Конституційний Суд України» — невідповідність конституційного подання вимогам, передбаченим Конституцією, Законом «Про Конституційний Суд України».

4. Припинити конституційне провадження за конституційним поданням 101 народного депутата щодо відповідності Конституції (конституційності) пунктів 1, 9, підпункту 7 пункту 35 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» на підставі пункту 3 статті 45 Закону «Про Конституційний Суд України» — непідвідомчість Конституційному Суду питань, порушених у конституційному поданні.

5. Положення Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом цього рішення.

6. Рішення Конституційного Суду у цій справі має преюдиціальне значення для судів загальної юрисдикції при розгляді ними позовів у зв’язку з правовідносинами, які виникли внаслідок дії положень Закону «Про Державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», визнаних неконституційними.

версія для друкувідправити поштоюнаписати редактору


Наступна стаття:  Коментар ДК...  На початок статті 





Щодо ставки внеску до Фонду «непрацездатності» і про індексацію надбавок держслужбовцям (витяг) Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Мінпраці от 17.3.2008 № 78/06/186-08
Оподаткування
Внески до ФСС з ТВП утримуються з суми оплати праці і становлять: 0,5% — якщо зарплата нижча за прожитковий мінімум, установлений для працездатної особи; 1,0% — якщо зарплата вища за прожитковий мінімум....

В рубриці: 


Щодо дозволу на розміщення об’єкта торгівлі та сфери послуг (витяг) Частковий перегляд статті (тільки початок)
Лист Держкомпідприємництва от 28.8.2008 № 7426
№ 48 (1.12.2008) :: Контролюючі органи та аудит
Вимоги щодо отримання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг у місцевих органах влади при наданні СГД торгового патенту (продовженні терміну його дії) і при встановленні РРО суперечать чинному законодавству....
Коментар ДК...

Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва Частковий перегляд статті (тільки початок)
Постанова Кабінет Міністрів України от 30.10.2008 № 957
№ 47 (24.11.2008) :: Контролюючі органи та аудит
Змінено розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва....
Коментар ДК...

0.245603