Дуже тихо, без зайвого шуму і пилу, починаючи з 01.01.2004 р., більшість громадян України отримали своїх агентів. От тільки користі особливої їм це не принесло, скоріше навпаки. Адже ці агенти працюють не на них, а на податкову.
ПДФО з продажу нерухомості
Ми в минулій публікації обіцяли проаналізувати, чи вигадав Платник податків У від того, що визнав продаж квартиру в м. Києві першим продажем протягом року. Рухає нами не проста цікавість, а, як говориться, конкретний фінансовий інтерес. Адже повинні ж ми довідатися, який варіант буде менш податкововитратним. Отже, змінимо умови прикладу 4 (дивися «ШБ» № 21/2006 ) і припустимо, що Платник податків У визначив першим об’єктом нерухомості, проданим ним протягом року, будинок у с. Тетереві. Всі інші умови прикладу залишимо незмінними.
ПРИклад 1
Коротко нагадаємо умови прикладу. Платник податків Х обміняв квартиру загальною площею 140,0 м2 у м. Києві на квартиру в м. Києві загальною площею 45,0 м2 і на
Всюдисущий ПДФО Продовження. Початок див. у «ШБ» № 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/2006 р. Дуже тихо, без зайвого шуму і пилу, починаючи з 01.01.2004 р., більшість громадян України отримали своїх агентів. От тільки користі особливої їм це не принесло, скоріше..