Логін: Пароль: Допомога :: реєстрація :: забув пароль :: персональнi данi :: правила  

 : розширений
 : по класифікатору
 : документів


повідомлення
короткий зміст


Информер УФС (http://ufs.com.ua/)



Діловий тижневик
"КОНТРАКТИ"


№45/2008

Тема номера:
Гривня в тумані :: Як правильно скорочувати персонал :: Де ще дають кредити...


Рейтинги "ГВАРДІЯ"

"Гвардия 500"
Рейтинг самых богатых компаний Украины

Запитання і відповіді № 20 (19.5.2008)
Ви запитали редакцію

Вибачте, необхідна авторизація!  
   




Стаття в платному доступі для зареєстрованих користувачів. Вартість: 5


Для незареєстрованих користівачів:
отримати логін і пароль Ви зможете відправивши SMS на номер 4544 з текстом повідомлення 78597165609. Використавши їх у формі нижче, Ви зможете прочитати матеріал у повному обсязі.
Вартість SMS повідомлення: п'ять гривень 40 коп. з ПДВ.
Послуга дійсна для операторів:
Київстар (DJUICE, Мобілич), МТС-Україна (JEANS, Екотел), Лайф, Білайн-Україна.
Прохання писати на адресу web_dk[@]gc.com.ua або зателефонувати за номером (032) 270-22-67, якщо виникнуть проблеми.
   
SMS-Login SMS-Password


1/3 статті 

 


Частковий перегляд: ви бачите тільки початок публікації для ознаймлення з її тематикою.


Юрособа — платник ЄП може здійснювати торговельну діяльність та діяльність у сфері послуг без придбання торгового патенту

Підприємство є платником єдиного податку за ставкою 10%. Види діяльності — роздрібна торгівля і надання побутових послуг (перукарських). Розрахунки з покупцями здійснюються із застосуванням РРО. Чи мусить підприємство придбати торгові патенти на зазначені види діяльності?

Відповідно до ст. 1 Закону про патентування1, патентуванню підлягають, зокрема: торговельна діяльність за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток; надання побутових послуг.

Торговельна діяльність, що підлягає патентуванню, — це роздрібна та оптова торгівля, діяльність у торговельно-виробничій (громадське харчування) сфері за готівкові кошти, інші готівкові платіжні засоби та з використанням кредитних карток (ч. 2 ст. 3 Закону про патентування).

Побутові послуги, що підлягають патентуванню, — це діяльність, пов’язана з наданням платних послуг для задоволення особистих потреб замовника за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків, включаючи кредитні картки. Перелік послуг, які належать до побутових, визначається КМУ і не може змінюватися протягом бюджетного року (ч. 2 ст. 3-1 Закону про патентування). На виконання закону постановою КМУ від 27.04.98 р. №576 затверджено Перелік послуг, що належать до побутових і підлягають патентуванню. Відповідно до переліку, патентуванню підлягають «Послуги перукарень (тільки на території мм. Києва і Севастополя, обласних центрів)».

Отже, види

Зоряна Куриляк, консультант



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Публікація повністю:  



Юрособа — платник ЄП може здійснювати торговельну діяльність та діяльність у сфері послуг без придбання торгового патенту
Підприємство є платником єдиного податку за ставкою 10%. Види діяльності — роздрібна торгівля і надання побутових послуг (перукарських). Розрахунки з покупцями здійснюються із застосуванням РРО. Чи мусить підприємство придбати торгові патенти на зазначені

 На початок 




0.47883